Google Ömer Coşkun Ankara | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun Ankara

Ömer Coşkun Ankara

Küresel dünyada kitlesel olarak haberleşmenin öne çıktığı ve insanlar arasındaki her türlü bilgi alışverişinin çok hızlı bir şekilde kullanılması şifalı bitkilerin faydalarının tüm insanlara duyurulmasını doğurur. Ömer COŞKUN tüm Türkiye’de olduğu gibi Ankara’da da faaliyetlerini bu yönde her geçen gün geliştirmek, çok geniş olan ürün yelpazesini daha iyi bir şekilde insanlara tanıtma ve sunma amacındadır.

Ankara mağazası şifalı bitkilerden yapılan ürünlerin tanıtım, satış ve bilgilendirme amaçlı faaliyetlerine devam etmektedir. Ulaşım ve haberleşme imkanlarının yeterli olduğu mağazada üretilen tüm karışım ve ürünler sergilenmekte, tanıtım toplantıları yapılmakta ve her türlü soruna anında cevap verilmekte ve yardımcı olunmaktadır.

Ömer Coşkun Ankara şifalı bitkiler mağazasında bitkisel çaylar ve çeşitleri, bitkisel macunlar, bitkisel sular, bitkisel tabletler, bitkisel tedavi setleri, cinsel sağlık karışımları, sağlıklı zayıflama ürünleri, sigara bırakma ürünleri, bitkisel yağlar, bitkisel kremler, Panax setler, Horse power, Formula 21 formen, Myslimmer gibi ürünlerin teşhirleri yapılmakta, kullanımları ve faydaları anlatılmaktadır.

Ayrıca Dr. Ömer Coşkun yukarıdaki bahsedilen ürünlerin teşhir ve satışı için ve de daha kolay insanların ulaşabilmeleri için info@panax.net mail adresi ile tüm Ankara için hizmet etme amacın vardır. Bu web sayfalarında ise iletişim telefonları, tanıtımı ve satışı yapılan tüm ürünlerin miktarları, cinsleri ve fiyatları ile tanıtım bilgileri vardır. Alınacak ürünlerle ilgili ödeme türleri farklı farklıdır. Kredi kartlarına yapılacak güvenli alışveriş imkanı da vardır. Ankara’daki tüm insanlarının bizzat birebir bilgi alabilecekleri gibi web sayfaları ile istedikleri soruları da sorma imkanları vardır. Çağrı merkezi tüm insanlara şeffaf bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Bir önceki makalemizde Ömer Coşkun Şikayet hakkında gerekli bilgilere yer verilmiştir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )