Google Ömer Coşkun Haberleri | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun Haberleri

Ömer Coşkun Haberleri

Alternatif tıbbın en önemli savunucularından olan Ömer COŞKUN, uzun yıllardan beri üzerinde çalıştığı şifalı bitkiler ve onlardan hazırladığı karışımların tedaviye nasıl yardımcı olduğunu, bilimsel olarak karışımları nasıl ortaya çıktığını insanlara anlatmayı ve bilgilendirmeyi tıp doktoru olarak kendisine en birinci vazife edinmiştir. Çünkü işinin ehli olmayan ve sadece ekonomik çıkarlarını gaye edinmiş ve de özellikle taklit ürünlerle insanların en hassas olduğu sağlığını tehlikeye atma pahasına satış yapanlarla mücadele en önemli kondur.

Dr. Ömer COŞKUN, bilgilendirme duyuru ve reklamlarını çok çeşitli kanallarla yapmaktadır. Hazırlamış olduğu web siteleri, e mail adresleri, gazete ve dergilerle, sunum yaptığı televizyon programları ve reklamları, büro ve işyerleri ile bilinçli tüketici kitlesi oluşturmayı ve onlara ulaşabilmeyi hedeflemiştir. Bununla birlikte sürekli irtibat halinde olduğu yerli veya yabancı akademisyenler ile çeşitli platformlarda şifalı bitkilerle tedavi yöntemlerini geliştirebilmeyi, tıbba yapacağı hizmeti daha da arttırabilmeyi istemektedir.

Kaliteli ve daha uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam için birçok seminerler veren ve konferanslara katılan Dr. Ömer COŞKUN, Bitkilerin Sihirli Dünyası isimli kitabı da vardır. Ulusal ve uluslararası 100’ün üzerinde makale ve bildiriye de imza atan Dr. Ömer COŞKUN, şifalı bitkilerle tedaviye yardımcı olma konusunda sürekli bilgi alış verişinde bulunmaktadır.

Tamlayıcı tıpta kullanılmak üzere uzun süreden beri üzerinde çalıştığı bazı bitki özlü karığım ve etken maddelerin kullanılmasını sağlamıştır. Bunlar çörek otundan timalp, keçiboynuzundan insülin olan insalp gibi etken maddeleri sayabiliriz.

Bununla birlikte bazı televizyon programları ve gazetelerde hakkında olumsuz ve yanıltıcı haberler yapılan Dr. Ömer COŞKUN, tıp ilmi okumuş bir doktor olarak bilerek ve isteyerek her hangi bir menfi yardımcı tedavi önermemiş ve yapmamıştır. Her zaman ifade ettiği gibi hazırladığı karışımların bir ilaç olmadığını, doktorların tedavi yöntemlerine karşı çıkmadığını, özellikle de ‘’ her derde deva ‘’ gibi bir sloganla yola çıkmadığını çok açık bir şekilde beyan etmektedir.

Bir önceki yazımızda Dr. Ömer Coşkun Zayıflama hakkında gerekli açıklamalara yer verilmiştir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )