Google Ömer Coşkun ile Sağlıklı Yaşam | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun ile Sağlıklı Yaşam

omercoskunsaglikliyasamÖmer Coşkun ile Sağlıklı Yaşam

Ömer Coşkun Türkiye’de pek çok insanın yakından tanıdığı bir doktor. Ömrünü sağlığa ve sağlıklı yaşama adayan Ömer Coşkun bu alandaki araştırmalarını ortaya çıkardığı ürünlerle biraraya getiriyor. Şifa Uzmanı olarak da tanımlanan Ömer Coşkun sağlığa dair ne varsa, bütün bildiklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

 

Ömer Coşkun Kimdir?

Ömer Coşkun Kimdir? Ömer Coşkun 05.03.1970 Yılında Adana’da doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Adana’da tamamlayan Coşkun, 1987 Yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazanarak eğitim hayatına İstanbul’da devam etmiştir. Tıp eğitiminin ardından 1994 Yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Histoloji ve Embriyoloji alanında araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başlayan Dr. Ömer Coşkun, 1998 Yılında ‘Uzmanlık Belgesi’ni alarak aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. Dr. Coşkun ardından gelen yıllarda akademik hayatındaki çalışmalarla Yardımcı Doçent Doktorluğa kadar yükselmiş ve çeşitli üniversitelerde hocalık yapmıştır. Ancak başarılarla dolu hayatında bitkilere duyduğu merakını hiç yitirmemiştir. Modern tıbbın yanı sıra alternatif tıbba da yönelerek 9000 çeşit bitki üzerinde sayısız deneyler yapmıştır. Bu amaçla Anadolu’yu karış karış gezen Dr. Ömer Coşkun‘a daha sonra üzerinde çalıştığı şifalı bitkilerin özleriyle mucizevi karışımların mucidi haline gelmiştir. Günümüzde bir çok Avrupa ülkesinde sayısız konferans ve seminerler veren Dr. Coşkun, insanlara bitkilerle ilgili gerçek bigileri vermek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

Ömer Coşkun Nerelidir?

Ömer Coşkun Nerelidir? Dr. Ömer Coşkun Adana’da doğup büyümüştür. Doğup büyüdüğü toprakları eğitimi amacıyla bırakan Coşkun, bitkilere olan merakı sonucu önemli çalışmalara imza atmıştır. Dünyanın alternetif tıbba yöneldiği günümüzde Dr. Ömer Coşkun’un çalışmaları, pek çok bilim adamının çalışmalarına da rehber olmaktadır.

 

Ömer Coşkun TV Programları

Ömer Coşkun TV Programları ile de birikimlerini izleyicileri ile paylaşmaktadır. Pek çok televizyon kanalında programlar yapan, sunan, konuk olarak katılan Dr. Ömer Coşkun TV Programları ile sağlıklı yaşamla ilgili bilgi birikimlerini aktarmaya devam etmektedir.

 

Ömer Coşkun Twitter Hesabı

Ömer Coşkun Tiwitter Hesabı ile de takipçilerini bilgilendirmeye devam etmektedir. @OmerCoskun3461 twitter hesabı ile takipçilerine ulaşan Dr. Ömer Coşkun, buradan sağlıklı yaşamın püf noktalarını paylaşmaktadır.

 

Ömer Coşkun Resmi İnternet Sitesi

Ömer Coşkun Resmi İnternet Sitesi ile ziyaretçilerine kaçırılmayacak bilgiler vermektedir. Tanınan ve faydalı ürünler mucidi olma özelliği ile hakkında pek çok sahte internet hesabı açılan Dr. Ömer Coşkun Resmi İnternet Sitesi http://omercoskun.gen.tr/ adresidir.

 

Ömer Coşkun Videoları

Ömer Coşkun Videoları ile programlarından kesitleri, bitkilerle ilgili araştırma sonuçlarını ve hastalıkların tedavileri ile ilgili pek çok bilgiye erişebilmeniz mümkün. Dr. Ömer Coşkun’un resmi internet sitesi olan web sitemizden siz de Ömer Coşkun Videolarına ulaşabilirsiniz.

 

Ömer Coşkun Wikipedia

Ömer Coşkun Wikipedia tarafından da yer verilmiş ünlü bir araştırmacı doktordur. Dr. Ömer Coşkun hayatı, akademik yaşamı ve çalışmaları bu sitede yer almaktadır.

 

Ömer Coşkun Hayatı

Ömer Coşkun Hayatı sayısız araştırmalarla geçmiş bir bilim insanıdır. Bitkilerin dünyasına inerek, binlerce deney yapan ve bu sonuçları insanlarla paylaşan ‘Sağlıklı Yaşam Rehberi’dir.

 

Ömer Coşkun Facebook

Ömer Coşkun Facebook hesabı ile de sosyal medyada yer almaktadır. Dr. Ömer Coşkun kullanıcı adıyla yer aldığı facebook hesabı binlerce takipçi tarafından takip edilmektedir.

 

Ömer Coşkun Nurs Lokman Hekim

Ömer Coşkun Nurs Lokman Hekim adı altında kurduğu firmada, bugüne kadar üzerinde çalıştığı sayısız bitki özlerini biraraya getirerek keşfettiği ürünleri yer almaktadır. Ömer Coşkun Nurs Lokman Hekim firması güvencesiyle üretilen ürünlerle tanışmak ve sağlıklı bir yaşama ‘Merhaba’ demek için bizimle iletişime geçin.

Bir önceki yazımızda Ömer Coşkun Bayileri  hakkında gerekli açıklamalara yer verilmiştir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )