Google Ömer Coşkun İletişim | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun İletişim

Ömer Coşkun İletişim

Şifalı bitkilerle tedavi yöntemi ya da alternatif tıp olarak da adlandırdığımız bu yöntemlere ülkemizde olduğu gibi dünyada da her geçen gün ilgi çok artmaktadır. Artık çoğu Avrupa ülkesi üniversitelerinde FİTOTERAPİ yani bitkisel tedavi yöntemi diye kürsüler açılmaktadır. Fitoterapi alanında en meşhur ve en bilinçli çalışmalar İsrail’de yapılmaktadır.

Dr. Ömer COŞKUN Türkiye’deki üniversitelerin tıp fakültelerinin Fitoterapi yani şifalı bitkilerle tedavi yöntemi konusunda hala yeterli çalışma ve ilgi gösterilmediğini belirtmektedir. Modern tıbbın gereği olan hiçbir tedavi yöntemine karşı olmadığını ve mutlak gerekli olduğunu belirten Dr. Ömer COŞKUN, artık üniversitelerde ilginin daha da artması ve benzer bölüm ya da kürsülerin açılması gerektiğini söylemektedir.

Ülkemizde ve dünyada oldukça hızla yayılan ve tıbbın çare bulmakta zorlandığı bazı hastalıklar tüm insanlık için hala çok korkutucudur. Bu durum, çaresizlik içerisindeki hastaları umut tacirlerine daha da yaklaştırmakta ve şifalı bitkilerle tedavi yöntemini en baştan olumsuz bir duruma sokmakta, toplumun alternatif tıbba bakışını kötü yönde etkilemektedir.

Ömer COŞKUN, bitkisel tedavi olarak insanlara önerdiği karışımlarda çörekotu, zencefil, safran, zerdeçal, oğulotu gibi bitkiler ya da köklerini kullandıklarını, hastalara kesinlikle modern tıbbın veya doktorların tedavi yöntemlerini bırakmalarını tavsiye etmediğini, hazırladıkları karışımların tedaviye destek olduğunu ve akademik ve etik kurallara kesinlikle ve titizlikle uyulduğunu belirtmiştir.

İsim benzerliğinden kaynaklanan ve haksız rekabeti teşvik eden ürünlere itibar edilmemesi için bilinen Ömer COŞKUN iletişim adresi, telefon ve diğer bilgileri aşağıdadır:

Dr. Ömer COŞKUN İLETİŞİM ADRESLERİ:

Anatolian Nutrition Coşkun Tıp Bit. Ürün. Merkezi

Merkez          :

Fatih/İstanbul

Tel: 212 521 4661

Bir önceki yazımızda Dr. Ömer Coşkun Çörek Otu çalışmaları hakkında genel bilgilere yer verilmiştir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )