Google Ömer Coşkun Kimdir? | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun Kimdir?

Ömer Coşkun Kimdir?

Adana ili doğumlu ( 05 Mart 1970 ) olan Ömer COŞKUN, ilköğrenimini de Adana’da tamamladı. Önce Sarıçam ilkokulunu, Yavuzlar ortaokulunu ve Adana erkek lisesini bitirdi. 1987 yılında ÖSYS sınavlarına girdi. İstanbul Üniversitesi – İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazanarak üniversite eğitimini tamamladı. Temmuz 1993’te Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi Ihlara kasabası sağlık ocağında pratisyen hekim olarak ilk görevine başlayan Dr. Ömer COŞKUN, tıpta uzmanlık sınavlarına hazırlanıyordu.

Dr. Ömer COŞKUN, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1994 yılı eylül ayında araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başladı. Üniversitenin Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı’nda tez hazırladı. Bu başarılı çalışmalar neticesinde 1998 yılında uzmanlık belgesi aldı. Aynı yıl Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim görevlisi kadrosunda çalışmaya başladı. Öğretim görevlisi olarak üniversitedeki görevinde, öğrencilerin ve diğer sağlık görevlilerinin eğitiminde çok başarılı çalışmalara da yapmıştır.

Askerlik hizmetini Kara Kuvvetleri Komutanlığı emrinde ve Gülhane Askeri Tıp Akademisinde yapmıştır. Uzman Tabip Teğmen olarak GATA Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı’nda ve Tüp Bebek Merkezinde çok sayıda bilimsel faaliyetlerde bulunmuştur.

Tıbbi alan çeşitli kurs ve eğitimlere katılan Ömer COŞKUN, akademik ve bilimsel gelişimine çok büyük önem veriyordu. Bu amaçla önce Dr. Zekayi Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde bir çok konuda eğitim çalışması yapmıştır. Türk Tabipler Birliğinde İşyeri Hekimliği kursuna katılarak başarıyla bitirdi. Turizm hekimliği yapmak için Antalya Tabip Odasına kaydını da yaptırmıştır. Ankara MKEK (Kapsülsan, Fişeksan, Roketsan, Elsa vb. fabrikaları), Seydişehir Alüminyum ve Antalya Ferri Krom fabrikalarında işçilere sağlık danışmanlığı ve check-up hizmeti vermiştir.

Dr. Ömer COŞKUN, Kasım 2001’de Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı’na Kasım 2001’de Yardımcı Doçent olarak atanmıştır. Anabilim başkanı iken üniversitenin çok büyük eksikliklerinden olan Histoloji, Embriyoloji Laboratuvarını  Hücre Kültürü ve Görüntü Analiz Laboratuvarını kurmuştur. Yüksek lisans ve doktora tezlerini de Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji-Embriyoloji bölümünde yapmıştır.

Geçen hafta Dr. Ömer Coşkun Ürünleri hakkında bilgilere yer verilmiştir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )