Google Ömer Coşkun Şeker Seti | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun Şeker Seti

Ömer Coşkun Şeker Seti

Tıbben şeker hastalığı veya diabet en kısa tanımıyla insülin hormonunun kandaki oranının çok az olması ya da hiç olmaması olarak tanımlanır. Bu hayati öneme haiz hastalığın ilaçla tedavi edilmesi ve doktor tarafından tedavi ve kontrol altında tutulmasına yardımcı olacak şifalı bitki karışımı olan şeker setlerini Dr. Ömer COŞKUN hazırlamıştır.

Pankreasın ürettiği şekerin insülin hormonu yardımıyla hücrelere girmesi gerekmektedir. Bu olay gerçekleşmediğinde insan vücudunun doğal dengesi bozulur. Bu dengenin yerine gelmesinde öncelikle doktor tavsiyesi olan ilaçlar kullanılırken bu vücut dengesini ayarlayan ve hazırlayan tabiatta çeşitli bitkiler vardır. Ömer COŞKUN, diabet hastaları için hazırladığı seker setlerini gıda takviyesi amacı ile %100 doğal ve katkısız olarak düzenlemiştir.

Bu şeker setlerinin içeriğindeki sadece mevsiminde toplanmış ve özenle hazırlanmış doğal bitkiler veya bitki özleri bulunur.   Tarım Orman ve Hayvancılık bakanlığı tarafından onay belgesi verilmiş olan ürünler ISO kalite belgeli tesislerde büyük bir dikkat ve özenle üretilmiştir.

Ömer Coşkun Şeker seti faydalarını sıralayacak olursak;

 1. Kan şekerini dengelemeyi sağlamaya yardımcıdır.
 2. Kandaki şeker oranının ani olarak düşüş veya çıkışını dengeler,
 3. Ağız kuruluğu, sık idrara çıkma, el ve ayak yanmaları ile kilo kaybını engellemede yardımcıdır,
 4. Pankreastaki kireçlenme ve yağlanmaya mani olur,
 5. Pankreasın fonksiyonel olarak daha düzgün çalışmasını sağlar,
 6. İnsülin hormon kalitesini düzenler.
 7. Ortaya çıkan glikozun enerjiye çevrilmesini sağlar.
 8. Şeker hastalığına bağlı olabilecek cinsel fonksiyon eksiklik ve bozukluklarını gidermede;

yardımcı olur.

Tamamen bitkisel olan ve kimyasal katkı içermeyen Şeker setleri, sabahları kahvaltıdan 1 saat kadar önce 5 kapsül alınır. Unutulmamalıdır ki bu kapsüller ilaç değildir. Öncelikle doktor tarafından uygun görülen ilaçlar ve tedavi yöntemleri sonra da gıda takviyeleri kullanılmalıdır. Kesinlikle tedavinin yerine geçmez.

Bir önceki makalemizde Ömer Coşkun Haberleri hakkında gerekli açıklamalara yer verilmiştir.


Ömer Coşkun Şeker Seti(1 Yorum)

 • gülnaz menteş

  ben bu şeker destek setini kayın validem için almak istiyorum ancak 5 kapsül birden cok değilmi ayrıca kayın validem insülün kulanıyor ve kolostürelide yüksek yinede bunu kulana bilirmi bilgi verirseniz menun olurum tşkürler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )