Google Ömer Coşkun Şikayet | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun Şikayet

Ömer Coşkun Şikayet

Türkiye’nin ilk herbalist bilim adamı olan Dr. Ömer COŞKUN,  bitki özleri üreticisi ve bitkisel ilaç araştırmacısı olarak kazandığı bu haklı unvanı alırken büyük bir çalışma ve mücadele vermiştir. Bu bilimsel çalışmalarında bilim adamı olarak yaptığı araştırma ve incelemeler ile yaptığı deneylerin zorluğundan çok, hakkında ortaya atılan itham ve şikayetler ile olan mücadele daha zor olmuştur.

Daha az maliyetli olan bitkisel tedavi yöntemlerine çok sıcak bakmayan birçok hekimler, eczacılar, akademisyen ve inanmayan insanın karşı çıkması ve bilgisizliğine rağmen sağlıklı yaşam için şifalı bitkilerin faydalarını ve tıbba olan desteğini Ömer COŞKUN anlatamaya devam etmektedir. İnsanlar ne kadar çok bilgi sahibi olur ve ne kadar çok şifalı bitkilerden fayda görürse yapılan şikâyetler azalacak ve insanlar arasında farkındalık artacaktır.

Bu şikâyetler arasında ürünlerin tam anlamıyla kandırmaca olduğu, umut tacirliği ve sahtekârlık yapıldığı, normal bitki fiyatının 3 ya da 5 katına satıldığı, cahil insanların daha çok kandırıldığı, bitkisel ilaçların şifalı olmadığı, zaman ve para kaybına sebep olduğu söylenmektedir. Her insanın bünyesi ve yapısının farklı olduğu için faydanın bazen hemen bazen zaman içerisinde bazen de gerçekten görülemeyeceği anlatılmaktadır. Ürün bedellerinin imalatının zorluğu, kullanılacak miktar ve içerisine konulan bitkilerin cinslerinin değeri ile değişebileceğinden kaliteye bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Bütün insanların kendi istek ve arzuları ile aldığını kimsenin de zorlanmadığını şikâyetler üzerine Dr. Ömer COŞKUN açıklamıştır.

Sadece olumsuz görüşteki kişilerin yaptığı yorumların yanında fayda gören insanların yorumları da okunmalıdır. Bazen haksız rekabet için karalama kampanyası yapan firma ve çalışanları da olabiliyor. Bir televizyon kanalında eğitici bir programda Dr. Ömer COŞKUN’ un maruz kaldığı şiddet içerikli görüntüler şifalı bitkilerle tedavi ve faydalarını gölgelemez. Bir acılı babanın hissi davranışları ortada var olan bilimsel çalışmaları etkilemez ve fitotoloji bilimini yok kabul etmemizi gerektirmez.

Bir önceki makalemizde Ömer Coşkun Şeker Seti hakkında gerekli bilgilere yer verilmiştir.


Ömer Coşkun Şikayet(1 Yorum)

  • Bende ömer coşkunun şeker destek setiyle tamamen iyileştim şeker bitti ayrıca panax kullandım göğüs ağrılarım geçti bacaklarımdaki ağrılar bitti yataktan çok yorgun kalkıyordum şimdi gayet dinç kalkıyorum elhamdülillah zıpkın gibi oldum allah razı olsun

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )