Google Ömer Coşkun Sitesi | Ömer Coşkun Ürünleri Panax Yetkili Satış Sitesi

Ömer Coşkun Sitesi

Ömer Coşkun Sitesi

Türkiye’de tıp bilimi son yıllarda çok hızlı bir şekilde gelişmekte ve insanların hastalıklarının tedavilerinde başarılı ve etkili hizmet etmeye devam etmektedir. Hatta bu başarı sebebiyle artık ülkemize diğer ülkelerden belirgin bir şekilde tıp turizmi olmakta ve bu gelişmeler ülkemizin tıp bilimi açısından değerini oldukça artırmaktadır. Bir zamanlar ülkemizde yaygın bir şekilde yabancı doktor veya yabancı ülkelerdeki tedavi yöntemlerine bağlılık var iken şimdi bu durum tersine dönmektedir.

Özellikle çaresizlik içerisinde olan ya da tedavileri uzun yıllar gerektiren hastalıklarda insanlar alternatif tıp denilen şifalı bitkilerle tedavi ve tedaviye destek ürünlerini aramaktadırlar. Hasta yakınları, bazen doğru ve işinin ehli yeri belirlemekte zorlanmaktadırlar. Bu durumun farkında olan Ömer COŞKUN, http://omercoskun.gen.tr adında bir web sayfası ile güven ve itimadın adresi olmayı hedeflemiştir. Bu web adresinin yanında telefon numaraları ve çağrı merkezi, a-mail mektup adresi ile de bilgi, tecrübe ve deneyimlerini tedaviye destek amaçlı olarak insanların hizmetine sunmuştur.

Ömer COŞKUN’UN kurduğu bu web adresinin hizmetlerini şöyle sayabiliriz:

  1. En önemli ve birinci özellik insanların DR. Ömer COŞKUN’a ve ürünlerine en kolay ulaşabilmeyi sağlayan çağrı kayıt bölümü vardır.
  2. Ürün ödeme seçeneğinin çok çeşitli olmasıdır. Kapıda ödem kolaylığının yanında kredi kartıyla taksitli ödeme seçeneğinin olmasıdır.
  3. Kargo hizmetinin olmasıdır.
  4. Hediyeli ürün seçeneğinin olmasıdır.
  5. Ürünlerin detaylı fiyat, miktar ve tedavi yöntemlerinin anlatılması,
  6. Çeşitli tedaviye destek setlerinin detaylı fiyat, miktar ve tedavi yöntemlerinin anlatılmasını sayabiliriz.

Bir önceki makalemizde Ömer Coşkun Kimdir hakkında gerekli bilgilere yer verilmiştir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


HIZLI SİPARİŞ FORMUÖdeme Şeklini Seçiniz :

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )